Značka Peugeot oficiálnym partnerom detského behu Slovenská Sporiteľňa Kids Run 2012.

  07.06.2012

Úvod / Zdravie a šport

Už od 10H00, kedy začína registrácia, deti ako aj ich rodičia budú mať možnosť  zoznámiť sa s najnovšími modelmi značky PEUGEOT ako je nový model 208, ktorý sa vyrába v Trnave, modely s prevratnou hybridnou technológiou 3008HYrid4 ako aj horúca novinka tohto mesiaca luxusný model 508 RXH. Najmä rodičia odhalia technológiu HYbrid4 – prvé dieselové hybridné motory na svete, ktoré nepresahujú emisie  vyššie ako 107g/km CO2.

Značka PEUGEOT , ktorá je aj  partnerom nového filmu Doba ľadová 4, pripravila pre deti atraktívne  darčeky práve s motívmi zvieratiek z tohto filmu.

Počas celého dňa budú prebiehať zaujímavé sprievodné aktivity spojené aj so športom a veľkým prekvapením bude aj stretnutie so špičkovými športovcami a autogramiáda.

 

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!