ZEPTER SLOVAKIA POMÁHA

  02.12.2013

Úvod / Pomoc komunite

Zepter na podujatí „Na krídlach anjelov“
Zepter Slovakia, divízia MEDICAL, sa opäť stal partnerom benefičného kultúrno-náučného podujatia s názvom „Na krídlach anjelov“, ktoré sa uskutočnilo 17. októbra 2013 v dome kultúry v Žiari nad Hronom. Podujatie bolo pre cca 450 mentálne a zdravotne postihnutých detí z 24 ústavov a zariadení pre osoby so zdravotným postihnutím zo západného a stredného Slovenska.

Zepter daroval Bioptron PRO 1 Domovu sociálnych služieb pre deti a dospelých SIBÍRKA!

Slávnostné odovzdanie prístroja BIOPTRON PRO 1 sa uskutočnilo v piatok 4.10.2013 priamo v priestoroch DSS Sibírka. Za spoločnosť Zepter Slovakia, divíziu Medical, odovzdali BIOPTRON PRO 1 pani Éva Onódi a pán Severín Hronec.

 

Zepter partnerom Dňa želaní 2013

Deň želaní organizuje nezisková organizácia ŽELAJ SI, ktorá už štvrtý rok plní sny dlhodobo chorých detí. Prečítajte si, ako organizátori hodnotia ďalší ročník Dňa želania, ktorý sa uskutočnil 19. septembra 2013, a ktorého partnerom bol aj Zepter Slovakia. Pre plnenie snov chorých detí sa podarilo získať 5 100 eur! Viac na www.zelajsi.sk.

Zepter priniesol svetlo do celej rodiny

V obľúbenej relácii Modré z neba Zepter pomáhal spolu s moderátorom Vilom Rozborilom. Zepter Slovakia daroval nielen systém terapie svetlom BIOPTRON, ale aj finančný dar 1 000 €, ktorý priniesol svetlo do celej rodiny Jašovcov z Piešťan.

V roku 2014 spoločnosť Zepter Slovakia plánuje pomáhať tým, ktorí pomoc potrebujú, minimálne v rovnakej miere ako pomáhala v roku 2013, ba dokonca i viac, pretože jej heslom je: "Pomáhame ľuďom žiť dlhšie, zdravšie a úspešnejšie".


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!