TOPMYDLÁ a darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk spojili sily na pomoc znevýhodneným rodinám

  12.12.2014

Úvod / Pomoc komunite

Na stránke www.topmydla.sk môžete bližšie spoznať silu prírodnej a liečivej kozmetiky. Ide o kvalitné prírodné výrobky, ako sú ručne vyrábané prírodné mydlá, telové oleje a prípravky do kúpeľa, ktoré nezaťažujú pokožku. Pre zdravie a krásu pokožky je to tá pravá cesta, ako spojiť aromaterapeutický zážitok s blahodarnými účinkami týchto výrobkov.

Nákupom v tomto obchode môžete urobiť radosť nielen sebe, ale taktiež podporiť výzvy projektu ĽudiaĽuďom.sk. Kúpou akéhokoľvek výrobku môžete na báze dobrovoľnosti prispieť vždy na konkrétnu výzvu ĽudiaĽuďom.sk., a to tak, že pod každým produktom je možnosť navýšiť cenu výrobku, z ktorých celých sto percent bude raz do mesiaca odvedených na účet znevýhodnenej rodiny. Výzva je uverejnená na stránkach obchodu ( http://topmydla.sk/content/6-vyzva-ludialudomsk ). O každej výzve a o celkovej vyzbieranej sume v danom mesiaci bude internetový obchod informovať na viditeľnom mieste svojho portálu.

 


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!