Spoločne sme pomohli tam, kde to najviac treba

  03.12.2013

Úvod / Nadácie firiem

Prispeli sme spoločne

ČSOB nadácia prispela za každú transakciu zrealizovanú cez ČSOB SmartBanking sumou 1 €. Na kúpe prístroja sa tak podieľal každý, kto platil cez našu mobilnú aplikáciu. Symbolický šek odovzdal generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ČSOB p. Daniel Kollár (na snímke vľavo). “Som rád, že sme spoločne prispeli na dobrú vec,” skonštatoval Daniel Kollár.

 

Foto: Na snímke je Daniel Kollár, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva ČSOB (vľavo) a Marián Hrebík námestník generálneho riaditeľa Detského kardiocentra v Bratislave (na snímke vpravo)

Prispieť sa dalo aj jednoduchým oskenovaním QR kódu, alebo poukázaním sumy 1 € či viac na číslo účtu 4018538747/7500 pod variabilným symbolom 30813026.

Boli sme na návšteve

V Detskom kardiocentre v Bratislave sa liečia drobci, ktorí za pomoci zdravotníkov statočne bojujú o to najcennejšie – život. Na Slovensku sa ročne narodí 400 – 500 detí s vrodeným ochorením srdca a len v ambulanciách detského kardiocentra je ročne vyšetrených približne 8000 – 9000 malých pacientov. V minulom roku bolo v kardiocentre  hospitalizovaných 8 748 detí. Počet chirurgických zákrokov za rok 2012 bol 310, z toho 234 pacientov bolo pripojených na mimotelový obeh.

  

Foto: Na snímkach sú priestory detského kardiocentra


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!