Prispievame na lepšiu liečbu detí vďaka vám

  21.11.2013

Úvod / Pomoc komunite

Pomáhame spoločne

Na nákup prístroja pre mimotelový obeh pre drobcov, ktorí bojujú o to najcennejšie – svoj život, prispieva každý, kto zrealizuje transakciu cez mobilnú aplikáciu ČSOB SmartBanking, pretože ČSOB nadácia za každú platbu prispieva na prístroj sumou 1 €.

Prispieva sa aj jednoduchým oskenovanám QR kódu, alebo poukázaním sumy 1 € či viac na číslo účtu 4018538747/7500 pod variabilným symbolom 30813026. Za každé euro, ktoré sa poukáže na spomínaný účet pod uvedeným variabilným symbolom, prispieva ČSOB nadácia rovnako ďalším eurom.

Komu spoločne pomôžeme

V ambulanciách detského kardiocentra je ročne vyšetrených približne 8000 – 9000 pacientov. Na Slovensku sa ročne narodí 400 – 500 detí s vrodeným ochorením srdca. V roku 2012 bolo v Detskom kardiocentre  hospitalizovaných 8 748 detí. Počet chirurgických zákrokov za rok 2012 bol 310, z toho 234 pacientov bolo pripojených na mimotelový obeh.

  

Foto: Elena Bročková, správkyňa ČSOB nadácie

Sme aj na Facebooku:  http://www.facebook.com/#!/csobfs


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!