Prieskumy


PWC: CSR TRENDS 2010 This is our 4th comprehensive survey of corporate social responsibility report trends, benchmarks and best practices. This survey’s research was conducted jointly by PricewaterhouseCoopers’ Sustainable Business Solutions practice and Craib Design & Communications, a group of communications consultants with decades of experience in corporate and investor communications.

01.02.2011 | Prieskumy

Ľudia v CEE regióne najviac podporujú charitatívne projekty zamerané na deti V regióne CEE prispieva finančne na dobročinné účely každoročne asi 37 percent ľudí, z toho prevažná väčšina podporuje projekty zamerané na deti. Ďalšou významnou oblasťou, pri ktorej otvárajú ľudia v našom regióne peňaženky, je pomoc pri prírodných katastrofách a boj proti chudobe. Ľudí zväčša k týmto činom vedie náboženské presvedčenie.

24.07.2011 | Prieskumy

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!