ORANGE A HVIEZDY NHL SA SPOJILI PRE MLÁDEŽNÍCKY HOKEJ

  28.07.2015

Úvod / Zdravie a šport

Orange ako skalný fanúšik a systematický podporovateľ ľadového hokeja nezaháľa ani mimo štandardnej hokejovej sezóny. V oblasti mládežníckeho hokeja vytvára a vyhľadáva príležitosti, pri ktorých sa deti môžu k hokeju a svojim hokejovým vzorom priblížiť i počas prázdninových dní. Uplynulý víkend sa zúčastnil benefičného hokejbalového turnaja veľkých hokejových hviezd. „Neustále hľadáme možnosti, ako čo najlepšie a najefektívnejšie pomôcť rozvoju hokeja na Slovensku. Preto sme sa rozhodli podporiť iniciatívu Tomáša Tatara, ktorá bola nie len zábavná, ale aj užitočná. Je skvelé, že veľké hokejové mená zdieľajú rovnaké hodnoty a mohli sme spolu urobiť dobrú vec - odovzdať kompletné hokejové výstroje deťom zo Základnej školy Pavla Demitru,“ povedal Marián Vavrovič, Sponsorship & Events Coordinator spoločnosti Orange.    

Útočník Detroitu Tomáš Tatar, ktorý exhibičný zápas zorganizoval a hokejoví velikáni ako Hossovci, Kopecký, Lintner, Daňo, Pavlikovský, Graňák, Pánik či Tomášov spoluhráč Mrázek si zmerali sily v priateľskom hokejbalovom zápase. Medzi jednotlivými turnajmi v Dubnici nad Váhom sa mladí hráči tešili z nájazdov a rôznych súťaží. Športové výkony charitatívneho zápasu bez korčúľ si prišli pozrieť stovky divákov a finančný výťažok z neho poputuje na ďalší rozvoj hokejovej školy. „Cieľom je motivovať mladých hráčov a ísť im dobrým príkladom. Na to, aby sa mohli plnohodnotne sústrediť na vlastnú sebarealizáciu a rast, však potrebujú aj stabilné zázemie. Sme najmä za nich vďační partnerom. Verím, že i takto sme pomohli, aby bol pre nich hokej naďalej nielen atraktívny, ale aj dostupný,“ uzavrel Tomáš Tatar.

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!