O2 prispieva na Srdce pre deti vďaka vyzbieraným telefónom sumou 26 533 Eur

  20.12.2013

Úvod / Pomoc komunite

„Obrovský záujem potvrdil, že zapojenie O2 do tohto výnimočného projektu má opodstatnenie. Veľmi nás teší, že na netradičnú výzvu zareagovalo nielen veľké množstvo ľudí spomedzi našich zákazníkov, ale aj veľa tried zo základných a stredných škôl. Vyskúšali si, že spoločne majú moc pomáhať svojim rovesníkom s problémami a zároveň urobiť správnu vec pre životné prostredie. Je nám cťou, že môžeme byť súčasťou projektu so srdcom,“ uviedla Martina Jamrichová, hovorkyňa O2.

Tak, ako minulý rok, aj teraz za každý odovzdaný starý mobil v rámci recyklačného programu Nový za starý odviedlo O2 do zbierky 1 €. Zákazníci mohli dostať zároveň SMS poukážku na nákup nového smartfónu, ako protihodnotu za ich starý telefón.

O2 chcelo svoj príspevok do zbierky tento rok ešte zvýšiť aj s pomocou žiakov základných a stredných škôl. Pre celé triedy O2 pripravilo súťaž, ktorej cieľom bolo vyzbierať do konca októbra čo najväčší počet starých mobilov. Za každý odovzdaný mobil O2 prispelo 1 € do verejnej zbierky na pomoc deťom v núdzi a prvé tri najúspešnejšie triedy zase pre seba získali super ceny – tablety pre celú triedu, SIM karty s kreditom alebo zaujímavý technologický workshop. Najúspešnejšia trieda pritom vyzbierala spolu až 1 040 kusov starých mobilov. Celkovo všetky zapojené triedy základných a stredných škôl odovzdali 16 486 starých mobilov.


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!