Kúpou štýlového trička podporíte ohrozené zvieratá

  10.04.2014

Úvod / Pomoc komunite

Lev v Bojniciah

Najvznešenejším a zároveň i jedným  z najohrozenejších obyvateľov Zoologickej záhrady Bojnice je Lev berberský. Kráľ zvierat je symbolom záhrady a má medzi priaznivcami zoo stovky fanúšikov. Všetci jeho obdivovatelia môžu teraz prispieť v rámci projektu Bushman for zoo na jeho chov. Stačí si zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom leva Aslana.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom Aslana si bude možné zakúpiť za 26,60 € k od začiatku apríla v bojnickej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman i prostredníctvom e-shopu.

Vlky v Bratislave

Úspešným odchovom mláďat vlka obyčajného sa môže pochváliť Zoologická záhrada Bratislava. Tunajšia svorka má aktuálne šesť členov, jej chovatelia sa však momentálne trápia s nedostatočným životným priestorom pre tieto psovité šelmy. Plánujú preto výstavbu nových, na ktoré môže prispieť ktokoľvek v rámci projektu Bushman for zoo. Stačí si zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom vlka obyčajného.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom vlka si bude možné zakúpiť za 26,60 € od začiatku apríla v bratislavskej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman a prostredníctvom e-shopu.

Zubor v Košiciach

Majestátne plemeno najväčšieho európskeho cicavca, Zubra európskeho, chovajú s úspechom niekoľko rokov v Zoologickej záhrade v Košiciach. Odchovom mladých zubrov pomáhajú košickí odborníci udržaniu populácie tohto kriticky ohrozeného živočícha. Prispieť na jeho úspešný chov môže teraz každý, kto má chuť a chce sa aspoň nepriamo podieľať na záchrane ohrozeného druhu. V rámci projektu Bushman for zoo si stačí zaobstarať originálne tričko Bushman s obrázkom Zubra európskeho.

Tričko zo špeciálnej edície s motívom zubra si bude možné zakúpiť za 26,60 € od začiatku apríla v bratislavskej zoologickej záhrade a tiež v kamenných predajniach Bushman a prostredníctvom e-shopu.

Viac na www.bushman.sk, www.bushmanshop.sk

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!