ING Životná poisťovňa a ING Dôchodková spoločnosť (ING Tatry-Sympatia a ING DSS) majú web aj pre slabozrakých

  12.11.2013

Úvod / Pomoc komunite

„Touto cestu chceme pomôcť klientom, ktorým spôsobujú zrakové problémy ťažkosti pri získavaní informácií na bežných weboch. Veríme, že táto verzia stránok uľahčí množstvu ľudí prístup k informáciám,“ komentuje novinku Jan Košta, webový špecialista poisťovacej časti ING.

Kľúčovými vlastnosťami špeciálnej verzie webových stránok je jednoduchšia štruktúra a väčšie písmo. Najčastejšou komplikáciou pre slabozrakých pri používaní internetu sú totiž zložitejšia výstavba webu a texty písané menším písmom. Orientácia na nových stránkach je preto výrazne ľahšia a je teda menej náročné dostať sa k cieľu, čiže získať potrebné informácie.

Nové verzie stránok prispôsobené zrakovému postihnutiu klientov:

ING Životná poisťovňa https://www.ingpoistovna.sk/?forceBrowserDetector=blind
ING Tatry-Sympatia https://www.ing-tatry-sympatia.sk/?forceBrowserDetector=blind
ING Dôchodková správcovská spoločnosť https://www.ingdss.sk/?forceBrowserDetector=blind

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!