Finančná skupina Proxenta spúšťa druhú etapu Dúhového bývania s plánovanou investíciou 1,75 milióna eur

  16.02.2015

Úvod / Pomoc komunite

Pre veľký úspech začiatok druhej etapy

Komplex siedmich bytových domov sa nachádza v blízkosti centra mesta a je určený najmä ako štartovacie bývanie pre mladých ľudí. Svojím štandardom a charakterom spĺňa všetky predpoklady súčasného moderného bývania, pričom je dostupné za veľmi prijateľnú cenu. V rámci prvej etapy sa do predaja dostali štyri bytové domy vo farbách dúhy, v ktorých bolo na predaj dokopy 88 dvoj- a jednoizbových bytov. V priebehu pár mesiacov na sídlisku pribudnú ďalšie tri domy vo zvyšných farbách dúhy, a to v červenej, oranžovej a vo fialovej. Na základe skúseností z predaja bytov v rámci prvej etapy bol mierne upravený plán bytoviek tak, že v každej sa bude stále nachádzať 22 bytov, všetky však budú dvojizbové plus k nim pribudnú dva trojizbové mezonety na najvyššom poschodí. Rozloha bytov je 54 a 56 m2 a mezonetov, z ktorých je nádherný výhľad na centrum, hrad či Zobor, až 160 m2.

Výborný pomer medzi cenou a kvalitou

Medzi najväčšie pridané hodnoty Dúhového bývania radia súčasní klienti kvalitu výstavby, praktické dispozičné riešenie bytov, ale aj nízke mesačné prevádzkové náklady na bývanie, ktoré sú už od 70 eur mesačne. Povšimnutiahodným je určite aj riešenie parkovacích miest. Každý byt má v cene pridelené svoje parkovacie miesto, majitelia bytov sa teda vyhnú tradičným problémom s parkovaním na sídliskách v Nitre. Na záver výstavby sa v rámci komplexu zrealizuje aj výstavba detského ihriska a takisto budú ukončené sadové úpravy a upravené okolie bytoviek. Po dokončení, keď všetkých sedem bytových domov spolu s okolím vytvorí ucelený komplex, tak nadobudne Dúhové bývanie ucelený charakter atraktívneho moderného bývania.

K dispozícii aj vzorové byty

Pre potenciálnych záujemcov o bývanie v dúhovom areáli budú na prízemí v jednej z nových bytoviek počas pracovných dní otvorené dva vzorové byty s dokončenými podlahami, zárubňami, dvermi, kúpeľňou a kuchyňou. Dispozične budú riešené rovnako, len každý bude v inej farebnej úprave. Klient si tak bude môcť vybrať jeden z dvoch vzorových bytov, alebo sa môže rozhodnúť pre kúpu holobytu.

Viac informácií o projekte nájdete na www.duhove-byvanie.sk

 

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!