Deti v detských domovoch dostanú 252 vianočných darčekov od návštevníkov EUROVEA

  22.12.2011

Úvod / Pomoc komunite

NávštevníciEUROVEA si v predvianočnom čase mohli  pri stánku Stromusplnených želaní  vybrať jedno alebo ajviacero prianí detí z detských domovov, ktoré chceli splniť. Darčeknásledne kúpili a odovzdali EUROVEA, ktorá sa postarala o jehozabalenie. Ako poďakovanie každý darca dostal obrázok namaľovaný dieťaťom,ktorému prianie splnil.

Tímpracovníkov z  EUROVEA odovzdá tesne pred Vianocami  darčeky deťom z domovov vo Valaskej (na fotografii), Hnúšti, Topoľčanoch, Seredi a vJesenskom.

Patrónkouprojektu je známa slovenská speváčka MarcelaMolnárová, ktorá sa sama stala prispievateľkou a o projekte povedala: „Verím, že Strom splnených želaníprostredníctvom 252 darčekov od štedrých návštevníkov EUROVEA vykúzli počasVianoc úsmevy na detských tváričkách".

„Za týmtocharitatívnym projektom stojí výborný nápad, pretože pomáha plniť priania konkrétnymdeťom, ku ktorým život zatiaľ nebol veľkorysý", hovorí o Strome splnenýchželaní obľúbený moderátor Roman Juraško,ktorý akciu 17. novembra tohto roka spolu s patrónkou Marcelou Molnárovou slávnostneodštartoval.

Projekt Strom splnených želaní podporuje aj populárna moderátorkaJanka Hospodárová, čerstvá výherkyňa Let´s dance. „Nápad darovať konkrétnemu dieťatku vianočný darček ma dojal", povedalaJanka a všetkým deťom v detských domov spolu s EUROVEA praje šťastnéa veselé Vianoce.

Zoznam prevázdok EUROVEA, ktoré tiežprispeli kúpou darčeka pre Strom splnených želaní:

- ADIDAS

- FANN PARFUMÉRIE

- DM DROGERIEMARKT

- ALL TOYS

- OPTIKA SILOE

- VICTORIAREGIA

- BAŤA

Zdroj foto - Ballymore

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!