ČSOB Bratislava Marathon so “43.kilometrom”

  19.02.2014

Úvod / Zdravie a šport

Pomáhame tam, kde je to najviac potrebné

Výťažok zo štartovného pri detských behoch bude kompletne venovaný Združeniu na pomoc detskej onkológii pri Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou v Bratislave.

V rámci projektu “Vyrovnaná šanca” je samozrejmosťou bezplatné štartovné pre deti z detských domovov, pričom získajú celý balík výhod, ktoré podujatie prináša.

Okrem toho bežci v rámci registrácie prispievajú k štartovnému drobnými príspevkami, ktoré sú v plnej výške darované UNICEF na podporu projektov.

Novým projektom je tento rok spolupráca s Kontom Bariéry, ktoré pomáha pri získavaní pomôcok pre zdravotne postihnutých. ČSOB ako generálny partner sa spolu s ostatnými partnermi bude snažiť vyzbierať peniaze na pomoc a podporu detí a mladých ľudí so zdravotným postihnutím, ktoré požiadajú Konto Bariéry o príspevok na zakúpenie kompenzačných pomôcok. Tieto pomôcky im umožnia lepší pohyb, ako napríklad dostať sa do školy či medzi kamarátov. Ide najmä o invalidné vozíky, schodolezy a rôzne vertikalizačné zariadenia. 


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!