Avion podporí Hodinu Zeme

  00.00.0000

Úvod / Ochrana životného prostredia

„Podporením svetovej klimatickej akcie Hodina Zeme dáva Avion Shopping Park najavo, že nám záleží na životnom prostredí a nie sme ľahostajní ku klimatickým zmenám. Budeme radi, ak sa k akcii pridá čo najviac ľudí,“ uviedla riaditeľka nákupného centra Avion Shopping Park Barbora Kostrecová.

Avion Shopping Park sa ponoril do tmy a podporil Hodinu Zeme aj vlani. Nákupné centrum vyplo všetky svetlá na parkoviskách aj na fasáde budovy.

O Hodine Zeme

Hodina Zeme je najväčšou svetovou dobrovoľníckou akciou, ktorá poukazuje na problémy životného prostredia,  organizovanou dobrovoľníckou organizáciou WWF. Vlani sa akcie zúčastnila vyše miliarda ľudí zo všetkých kontinentov, ktorí spoločne poukázali na dôležitosť ochrany našej planéty a zhasli svetlá v 128 krajinách a vo viac ako 4 500 mestách. Aj tento rok v sobotu 26. marca od 20.30 do 21.30 h sa svet ponorí do tmy. Jednotlivci, podnikatelia, vlády a komunity tak dajú najavo, že im záleží na ochrane životného prostredia. Projekt sa začal v roku 2007 v Sydney, keď dva milióny ľudí zhasli svetlá.

Viac sa dozviete na www.earthhour.org a www.panda.org.

 Avion Shopping Park v Bratislave

Avion Shopping Park Bratislava je najväčším nákupným centrom na Slovensku. Je zameraný na pohodlný nákup celej rodiny. Avion Shopping Park bol otvorený v apríli 2002. Súčasná prenajímateľná plocha je 84 000 m2. Medzi hlavných nájomníkov patrí IKEA, ktorá je kotevným nájomníkom centra, ďalej Hypernova, Gigasport, H&M, C&A, Marks&Spencer, Peek&Cloppenburg, Datart, Zara, Intersport a Electroworld. Celkovo sa v centre nachádza 155 obchodov, 15 reštaurácií a kaviarní. Návštevníkom je k dispozícii 3 200 bezplatných parkovacích miest, klzisko s celoročnou prevádzkou, detský kútik s odborným dohľadom a množstvo iných detských atrakcií. Viac informácií nájdete na www.avion.sk.

 

 Bližšie informácie poskytne:

Miroslava Holovejová

marketingová manažérka Avion Shopping Park Bratislava

M: +421 0905 662 496

E: miroslava.holovejova@ikea.com

 

 

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!