Amrop Slovakia opäť spája HR komunitu pre dobrú vec

  08.09.2011

Úvod / Pomoc komunite

Poradenská spoločnosť Amrop Slovakia – Context Driven Executive Search, člen Jenewein Group, aj tento rok aktívne oslovuje širokú komunitu z oblasti ľudských zdrojov a spája ju pre dobrú vec. Na základe dlhoročnej spolupráce s Linkou detskej istoty, ktorá je národným projektom Slovenského výboru pre UNICEF, aj tento rok podporuje jednu z jej nosných charitatívnych akcií – beh 21 km pre deti. Ako povedal Mario Fondati, partner a koordinátor iniciatívy, okrem vlastného bežeckého družstva, ktoré má ambíciu obstáť čo najlepšie v tímovej súťaži spoločností, chce Amrop pre túto myšlienku v prvom rade nadchnúť čo najviac aktívnych účastníkov. „Všetky finančné prostriedky získané zo štartovného v rámci iniciatívy HR deťom. ĎAKUJEME! venujeme ako dar Linke detskej istoty. Každé euro, ktoré spolu získame, využije linka, ktorá deťom pomáha už pätnásť rokov,“ povedal Mario Fondati.

Beh 21 km pre deti sa uskutoční 11. septembra 2011 pri amfiteátri na Partizánskej lúke v Bratislave. Napriek tomu, že ide o bežecké podujatie, zúčastniť sa na ňom môže naozaj každý vrátane najmenších detí. Organizátor pripravil niekoľko tratí a kategórií, takže nadšení bežci i menej trénovaní záujemcovia si môžu vybrať podľa svojich schopností. Hlavným behom bude polmaratón (21 km) s účasťou limitovanou vekom od 18 rokov, bežať sa však bude aj na tratiach s dĺžkou 7 km a 3 km – tie budú otvorené pre všetkých. Štvrtou kategóriou s nulovým štartovným bude Rodinný beh určený pre rodičov a deti.

Personálni manažéri, odborníci z oblasti ľudských zdrojov a nimi motivovaní bežeckí nadšenci sa už tešia na predposlednú tohtoročnú letnú nedeľu a podporu širokej verejnosti. Pridať sa však môžu aj ďalší záujemcovia – na beh sa možno prihlásiť aj 11. septembra priamo v areáli Partizánskej lúky. Ďakujeme mediálnym partnerom – týždenníku The Slovak Spectator a portálu HRclub.sk, a ďalším podporovateľom.

Pobežíme deťom na pomoc pod spoločným logom HR deťom. ĎAKUJEME!.

Podrobné informácie a bežecké propozície možno nájsť na adrese

www.jeneweingroup.com/dokumenty/partnership/ldi_letak_2011.pdf

www.jeneweingroup.com/dokumenty/partnership/ldi_bezecke_propozicie_2011.pdf,

prihlášku si možno stiahnuť na webovej stránke www.amrop.sk alebo www.21kmpredeti.ldi.sk.

Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!