15 rokov bojujeme za zdravé prsia! AVON prestavuje nový symbol projektu – Náhrdelník „Nádej“

  08.02.2013

Úvod / Zdravie a šport

 

 

Kampaň 3/2013 (predajné obdobie február 2013)

Náhrdelník „Nádej“                                                  

Cena: 3,00 €

Rozmery: dĺžka (s predĺžením) 42 + 9 cm

postriebrený

AVON predstavuje nový symbol, ktorý  slúži na podporu projektu AVON proti rakovine prsníka. Náhrdelník „Nádej“ je vhodný aj ako darček pre dámy a zároveň kúpou tohto symbolu finančne podporíte projekty a aktivity zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe. Pomôžte nám zmeniť príbehy mnohých žien!

AVON proti rakovine prsníka – 15 rokov bojujeme za zdravé prsia

15 rokov uplynulo od vzniku projektu AVON proti rakovine prsníka, kedy sa AVON ak prvá spoločnosť na Slovensku, začala venovať problematike tohto ochorenia, ktoré je najčastejším nádorovým ochorením u žien.  15 rokov AVON aj vďaka vašej podpore rozdáva nádej, bojuje za zdravé prsia a zdôrazňuje dôležitosť prevencie. Prostredníctvom predaja špeciálnych symbolov sa podarilo vyzbierať 1,2 milióna €, ktoré boli venované na projekty v oblasti podpory prevencie, vzdelávania zdravotníckeho personálu, študentov, zlepšenie kvality života a psychosociálnu podporu žien, zakúpenie diagnostických prístrojov, operačnej techniky a šírenie osvety v rámci prevencie verejnosti. 5 rokov pochodujeme za viac šťastných koncov a začiatkov plných nádeje a už 15 rokov bojujeme za zdravé prsia!

Viac informácií nielen o projekte, ale aj o prevencii a liečbe rakoviny prsníka nájdete na www.zdraveprsia.sk.

Viac informácií vám poskytne:

AVON Cosmetics, Andrea Macáková, 0915 775 613, e-mail: andrea.macakova@avon.com

Neopublic Porter Novelli, Kateryna Matušková,  0903 705 142, e-mail: katkam@neo.sk


Kategórie
Vitajte na našej stránke

CSR - alebo Corporate Social Responsibility aktivity sa stali súčasťou core businessu väčšiny veľkých spoločností vo svete. Rozmach týchto aktivít spôsobil, že CSR už nie je pre firmy tzv. aktivita ,,nice to have", ale ,,must". Podobný trend štartuje aj na Slovensku. Pre lepšiu informovanosť sme vytvorili Prvý slovenský komplexný portál o CSR aktivitách firiem na Slovensku. Pravidelne budeme prinášať informácie zo sveta CSR projektov, firemnej charity, dobrovoľníctva a najnovšie prieskumy zo sveta. Veríme, že vás bude náš portál inšpirovať a pomôže vám v profesionálnom úspechu!